Lubuskie - Warte Zachodu

ogłoszenie o pracę

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Firma ASBUD z siedzibą w Gronowie 9C, 66-220 Łagów, działająca na rynku od
1992r. świadcząca usługi we wszystkich dziedzinach branży budowlanej w tym
generalnego wykonawstwa, usług budowlanych, branży deweloperskiej oraz sprzedaży
materiałów budowlanych w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje pracownika
na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Obowiązki:
- kierowanie i odpowiedzialność za organizację budowy, zarządzanie
pracownikami własnymi oraz koordynacja prac podwykonawców,
- terminowa realizacja budowy zgodnie ze sztuką budowlaną,
- nadzór jakościowy wykonywanych prac na budowie, odbiory poszczególnych
etapów realizacji,
- tworzenie zapytań i kontraktowanie wykonawców branżowych,
- zamówienia i kontrola dostaw i stanu materiałów na budowie,
-optymalizacja rozwiązań i kosztów inwestycji budowlanej.

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe (inżynieria lądowa, budownictwo) lub technikum
budowlane,
- umiejętność zarządzania zespołem ludzi,
- mile widziane lecz nie konieczne uprawnienia budowlane,
- znajomość pakietu Office i programu AutoCad,
 mile widziana znajomość programu NORMAPRO

Nasza oferta:

- Stała praca przy realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz użyteczności
publicznej zleconych inwestycji głównie w Świebodzinie i okolicach,
- możliwość odbycia praktyki w celu uzyskania uprawnień budowlanych,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
- wsparcie współpracowników,
- niezbędne narzędzia do pracy

CV proszę przesyłać pocztą na podany adres mailowy:
g.pigla@asbud-lagow.pl